• 0538 645 64 93
  • bilgi@medyafenomen.com

Twitter’ı Sallama Zamanı

twitterlogo

Twitter’ı Sallama Zamanı

Twitter, günümüzde kullanılmakta olan en bilindik sosyal medya aracı olarak dikkat çekmektedir. Bir anda patlama yapan ve milyonlarca internet kullanıcısına ulaşan bu harika medya aracı, ülkemizde de ciddi bir kullanım oranına sahiptir. Twitter yoluyla 140 karaktere sığdırdığınız düşüncelerinizi takipçilerinizle paylaşabiliyor, çektiğiniz fotoğrafları hesabınıza yükleyebiliyor, gündeme dair önemli konularla ilgili görüşlerinizi bildirebiliyorsunuz. Böylece hem gündemden, hem de sosyal yaşantınızdan geri kalmamış oluyorsunuz.

 

Twitter, takipçi sistemiyle işleyen bir sosyal medya aracıdır. Yani dilediğiniz kişileri (bu özelliği kapatmadıkları takdirde) takip etme şansına sahip oluyorsunuz. Bu platform üzerinden sevdiğiniz sanatçılarla, sporcularla, oyucularla ve diğer ünlülerle dahi iletişime geçebiliyorsunuz. Düşüncelerinizin başkaları tarafından da destek görmesini sağlamak da Twitter üzerinden yapabileceğiniz önemli işler arasında yer almakta. Tüm bunları rahatça gerçekleştirmek için yüksek takipçi sayısına ulaşmanız gerekmekte. Dilerseniz Medyafenomen.com aracılığıyla bu isteğinizi pekâlâ yerine getirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken sizin için belirlediğimiz özel takipçi paketlerinden birini seçip ödemenizi yapmak. Bu işlemin ardından istediğiniz sayıda Twitter takipçisini kazanmanızı sağlıyoruz. Böylece bir anda Twitter’ ı sallayıveriyorsunuz.

 

Twitter üzerinden yüksek sayıda takipçiye ulaşmak son derece önemlidir. Böylece dilerseniz özel tanıtımlarınızı da Twitter üzerinden yapabilir, binlerce kişiye aynı anda ulaşma şansı yakalayabilirsiniz. Düşünsenize sitenizin linkini adresinizden paylaşarak bir anda binlerce insanın sitenizden haberdar olmasını sağlıyorsunuz. Aynı şekilde firma, ürün ya da hizmet tanıtımlarınızı da bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunların hiç biri olmadan yalnızca bireysel ün kazanmak için de bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Medyafenomen.com olarak Bronz, Silver, Gold ve Platinum paketler üzerinden twitter takipçisi kazandırmaktayız. Dilerseniz daha yüksek sayıda takipçiye erişmenizi de sağlayabiliriz. Medyafenomen.com olarak %90 bayan ağırlıklı Türk kullanıcılar tarafından takip edilmenizi sağlamaktayız. Üstelik bunun için şifrenizi bizimle paylaşmanıza da gerek yok. Tek yapmanız gereken Twitter adresinizi bize yollamak ve size belirttiğimiz süre boyunca beklemek. Bir anda Twitter takipçilerinizin sayısında mükemmel bir artış olduğunu göreceksiniz. Böylece prestijiniz ve karizmanız artacak, daha fazla kişiye aynı anda ulaşabileceksiniz. Eğer biraz da güzel ve dikkat çekici paylaşımlarda bulunabilirseniz bu sayıyı kendi başınıza da katlayabilirsiniz.